Osiągnięcia

Wyróżnienie dla Franciszka Garbalińskiego w XXXIII Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2018. (II gr. wiekowa instrumenty dęte blaszane)

 

I miejsce dla Franciszka Garbalińskiego w XXXII Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2016. (I gr. wiekowa instrumenty dęte blaszane)

 
 
III miejsce dla Jana Garbalińskiego w XXXII Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2016. (I gr. wiekowa instrumenty dęte blaszane)
 
 
I miejsce dla Kamili Paluszkiewicz w XXXII Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2016. (I gr. wiekowa instrumenty dęte drewniane)
    •  

 

  • Wyróżnienie i nagroda dla najmłodszego uczestnika konkursu Jana Garbalińskiego (8 lat) w XXX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2014. (I gr. wiekowa instrumenty dęte blaszane)

 

  • Wyróżnienie dla Franciszka Garbalińskiego w XXX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2014. (I gr. wiekowa instrumenty dęte blaszane)
  • Wyróżnienie dla Partyka Jasiaka w XXVI Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2010. (III gr. wiekowa instrumenty dęte blaszane)

 

  • III miejsce dla Pawła Rejka w XXVI Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2010.(III gr. wiekowa instrumenty dęte blaszane)

 

  • II miejsce dla Pawła Typińskiego w XXVI Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2010. (III gr. wiekowa instrumenty dęte blaszane)

 

  • III miejsce dla Łukasza Głowacza w XXVI Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2010. (III gr. wiekowa instrumenty dęte drewniane)

 

  • I miejsce dla Piotra Kobusińskiego w XXIV Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2008. (III gr. wiekowa instrumenty dęte blaszane)

 

  • I miejsce dla Łukasza Głowacz w XXIV Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2008. (III gr. wiekowa instrumenty dęte drewniane)

 

  • II miejsce dla Pawła Rejka w XXIV Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2008.(II gr. wiekowa instrumenty dęte blaszane)

 

  • Wyróżnienie dla Łukasza Głowacz w XXIII Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2007. Z naszej orkiestry udział w konkursie wzięli: Piotr Kobusiński, Paweł Typiński, Paweł Rejek, Sławomir Wojtyczka.

 

  • III miejsce dla Łukasza Głowacz w XXII Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2006 r.

 

  • Wyróżnienie dla Piotra Kobusińskiego w XXII Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza Osieczna 2006 r. Naszą orkiestrę reprezentowali: Krzysztof Maciejak, Sławomir Wojtyczka, Tobiasz Dąbrowicz.

 

  • Zdobycie "Srebrnego Rogu" na Przeglądzie Chórów i Orkiestr Dętych Południowo-Zachodniej Wielkopolski w Lesznie w 2002 r.

 

  • II miejsce w "XII Wojewódzkim Święcie Pieśni i Muzyki" w grupie "orkiestr małych" w Gostyniu w 1987r.